Afera wizowa- Konferencja Ministerstwo Finansów

Nie ma takiej miary, którą dałoby się opisać skalę marnotrawstwa i rozdawnictwa, jaką od 8 lat uprawia obecny rząd. I to wszystko za 🆘 nasze pieniądze! Badając wydatki państwa w czasie pandemii NIK nie może doliczyć się 16 mld złotych. ‼ Po prostu zniknęły! To tak, jakby rząd każdemu z nas wyciągnął z portfela 4️⃣3️⃣0️⃣ złotych.
Co 4️⃣ złotówka jest przez premiera wydawana poza kontrolą budżetową. Nie wiemy, na ile środki są rzeczywiście przeznaczane na wydatki państwowe, a ile z nich pisowscy dygnitarze chowają do kieszeni. ❌To jest psucie państwa. To jest rozmontowanie systemu, który z takim trudem i poświęceniem budowaliśmy po ‘89 roku. To się musi skończyć ❗
Jeżeli przejmiemy odpowiedzialność za państwo, nie będzie mowy o rozrzucaniu pieniędzy publicznych – my je zainwestujemy. ✅W nowe żłobki i przedszkola. ✅W transformację energetyczną. ✅W uzdrowienie ochrony zdrowia. W szereg usług, których Polki i Polacy potrzebują, aby móc rozwijać się i dobrze żyć. O tym mówiłem na dzisiejszej konferencji prasowej. ✅O tym rozmawiam z Wami podczas kampanijnych spotkań i wiem, jakie to dla nas wszystkich ważne. 15 października proszę o Twoje zaufanie!
Materiał KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni