Trzecia Droga musi być silna w samorządzie

Za niespełna 40 dni wybory samorządowe, a to oznacza, że znajdujemy się w kolejnym etapie maratonu wyborczego. Dla nas, dla Polska 2050, Trzeciej Drogi samorząd jest bardzo ważny, bo jest najbliżej człowieka i jego codziennych spraw. Ostatnie wielkie wyzwania i kryzysy pokazały jasno, że samorządowcy doskonale rozumieją swoją pracę i nie potrzebują zarządzania ręcznego z Warszawy. Oni muszą mieć przestrzeń do „samorządzenia się” i my będziemy tego gwarantem.

Wczoraj w Siedlcach udzieliłem wsparcia Grzegorzowi Orzełowskiemu, kandydatowi na prezydenta Siedlec. Później w Mińsku Mazowieckim współuczestniczyłem w otwarciu biura Trzeciej Drogi. To tam zawiśnie mój baner z kampanii parlamentarnej, który wylicytował jeden z lokalnych działaczy. Wydane środki wesprą szczytny cel, a baner, mam nadzieję przyniesie szczęście naszym kandydatkom i kandydatom w wyborach. 

Po uroczystym otwarciu biura wspólnie złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Szarych Szeregów upamiętniającym harcerzy z Mińska Mazowieckiego i okolic zabitych w trakcie II wojny światowej.

 

Kandydaci do samorządu w Siedlcach

Otwarcie biura Polski 2050 w Mińsku Mazowieckim

Z działaczami Polski2050 w Mińsku Mazowieckim

Ekipa Polska2050 w Mińsku Mazowieckim wygrała aukcję zorganizowaną przez Michała Kobosko w ramach zbiórki na WOŚP

Złożono kwiaty pod pomnikiem Szarych Szeregów upamiętniającym harcerzy z Mińska Mazowieckiego i okolic zabitych w trakcie II wojny światowej